Ikona
Bakalář
Česky English

Fulltextové vyhledávání

Uchazeč

Naši budoucí žáci,

je nám líto, že vás nemůžeme osobně přivítat v prostorách Střední školy designu Lysá nad Labem. Zveme vás proto alespoň na virtuální prohlídku učeben a ateliérů, kde od příštího školního roku najdete zázemí pro své studium. 

Najdete nás na virtuální mapě 

Zároveň si projděte prezentaci školy a informujte se o jednotlivých oborech: Prezentace v PowerPoint  

POZOR: Uchazeči o studium oborů s talentovou zkouškou (grafický design, oděvní design, interiérový design) musí podat přihlášku ke studiu nejpozději do 30. listopadu 2020.

Doplňující informace k přijímacímu řízení (pdf)

I pro školní rok 2021/2022 vám Středí škola designu nabízí škálu oborů - výtvarné s talentovou zkouškou (Oděvní design, Grafický design, Interiérový design) a ekonomický obor (Produkční činnosti v umění a reklamě)

Přípravný kurz k talentové zkoušce 

Místo konání: oděvní a grafické dílny, ulice U Dráhy 1280, Lysá nad Labem

Dny otevřených dveří

Zveme všechny zájemce o studium na den otevřených dveří, v budově oděvních a grafických dílen, ulice U Dráhy 1280, Lysá nad Labem.

Zájemci o studium uměleckých výtvarných oborů i oboru produkční činnost v umění a reklamě si budou moci prohlédnout vystavené práce žáků školy. Zároveň jim budou poskytovány informace o studiu a podmínkách přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022.

Navštívit bude možno také budovu dílen a výtvarných ateliérů v ulici U dráhy 1280 i domov Mládeže - Přemyslova 592, Lysá nad Labem.