Ikona
Bakalář
Česky English

Uchazeč

Milí uchazeči,

i ve školním roce 2023/2024 nabídne Střední škola designu Lysá nad Labem tyto obory – výtvarné obory s talentovou zkouškou (Grafický design, Oděvní design, Interiérový design) a ekonomický obor (Produkční činnost v umění a reklamě).

 

Vyhlašujeme 1. kolo přijímacího řízení pro rok 2023/2024 pro obory s talentovou zkouškou.
Podrobné informace naleznete ZDE.

 

Pro zájemce výtvarných oborů jsme i letos otevřeli přípravný kurz k talentové zkoušce. Kapacita je v tuto chvíli už zcela naplněna.

Zveme vás na dny otevřených dveří, které se konají v budově oděvních a grafických ateliérů, ulice U Dráhy 1280, Lysá nad Labem. Termíny a podrobnější informace naleznete ZDE. 

 

Pokud se nestihnete přijít podívat osobně, máme pro vás virtuální prohlídku učeben a ateliérů. Zároveň si projděte prezentaci školy a informujte se o jednotlivých oborech. 

 

Můžete se s námi potkat také na veletrzích škol, kde představíme jak naši školu, tak obory, které u nás můžete studovat. Ucelený přehled naleznete:

 

V případě jakýchkoliv dotazů napište nebo zavolejte – sekretariat@ogdlysa.cz, 325 551 074

 

 

 

 

POZOR: Uchazeči o studium 2023/2024 oborů s talentovou zkouškou (grafický design, oděvní design, interiérový design) musí podat přihlášku ke studiu nejpozději do 30. listopadu 2022.