Ikona
Bakalář
Česky English

Projekty

NROS

Zapojte se do prvního ročníku výtvarné soutěže pořádané žáky pro žáky. Soutěž jsme pojmenovali Textil ve výtvarných technikách a bude probíhat za odborného dohledu žáků a učitelů Střední školy designu v Lysé nad Labem (SŠD) ve spolupráci s okolními ZŠ A ZUŠ. První rok soutěže si žáci SŠD připravili tři workshopy, ve kterých mladším spolužákům ze základních a základních uměleckých škol představí tvorbu Artquiltu. Výsledkem této spolupráce budou výtvarná díla, vytvořená na workshopech a následná společná výstava s vyhodnocením výtvarných prací z workshopů. 

Pravidla soutěže

Erasmus+

 logo erasmus.jpg

Projekt nazvaný 2Bbetter v rámci programu Erasmus+.

Klíčová akce 1: Vzdělávací mobilita jednotlivců

 

Délka trvání projektu 01. 09. 2022 až 30.06. 2023

 

ebensee.JPGRakousko, Ebensee - modeschule, jobshadowing

 

 

 

  

Napříč vzděláním III

Od 1. 9. 2022 realizuje SŠD Lysá nad Labem, příspěvková organizace tříletý projekt Napříč vzděláním III č. CZ.02.02.XX/00/22_003/0002348 s rozpočtem 1 515 535 Kč. Projekt je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je další rozvoj školy, zkvalitnění výuky, prohloubení znalostí a dovedností pedagogických pracovníků a navázání další spolupráce s budoucími zaměstnavateli.

Projekt je zaměřen na inovativní vzdělávání žáků, v rámci projektu proběhne vzdělávání pracovníků školy v klíčových oblastech vzdělávání, dojde k podpoře kariérového poradce a koordinátora spolupráce školy a budoucích zaměstnavatelů.

Kontaktní osoba: Ing. Iva Valenová, iva.valenova@seznam.cz, +420739239683

EU+MŠMT ČB.jpg

 

ukončené projekty: 

Erasmus+   

Blog Erasmus

Řemesla v moderní době

Napříč vzděláním II